| mgtow a întrebat:

Eu sunt o persoana singuratica in plan (relatie stabila) sunt singur nu am prietena dar maicamea ma bate la cap sa fiu cu una ba ca la 30 de ani sa ma insor prietenii mei imi spun ca vor sa imi gaseasca gagica si eu le spun cu calm ca nu pot face nimic pentru mine deoarece nu mai cred in relatie stabila. Ceea ce ma intreb eu: oare in viitor va fi vreo femeie care va sta pe capul meu si chiar daca ii zic ca nu vreau nimic cu ea ma va cicali pana va reusi sa fie cu mine?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce femeie sănătoasă la cap ar vrea să stea cu un misogin (asta pe lângă toate celelalte "calităţi")?
Nu ţi-ai pus această întrebare niciodată?

| Flav a răspuns:

Eu chiar iti inteleg situatia, mai ales la raspunsurile pe care le dai, conceptiile pe care le ai. Nu-ti inteleg insa nick-ul. Misandrelor, unde sunteti?

| brandiburu a răspuns:

Nu toti se casatoresc in viata. E logic.

| hominid dreak a răspuns:

Daca esti misogin bre, las-o incolo de insuratoare. Tu nu ai incredere in oameni. O relatie presupune incredere.

| Marya6329 a răspuns:

Este posibil si asa ceva... oricum candva vei gasi persoana potrivita

| tixytix a răspuns:

Asculta-ma pe mine

nu te lua dupa tot ce spune lumea. daca tu nu esti pregatit pentru asta nu o face. oricum o sa gasesti o persoana exact ca tine.trebuie sa stii cum sa o pastrezi.deoarece daca pierzi si persoana cu care semeni cel mai mult atunci tot tu vei suferii si nu cred ca asta vrei
pupici
succes:*

| cuore a răspuns:

O sa fii un ratat in plan sentimental daca nu esti capabil de iubire.

| Mashiro a răspuns:

In viata caind gasesti femeia potrivita o sa stii mai este mult n te grabi asteapta pentru oricine este o persoana sortita poate nu a ajuns vremea sa o gasesti

| karlaa a răspuns:

Asa faci ce vrei cu viata ta dar nici mama ta nu cred ca iti vrea raul si ofemeie apare la timpul ei dar sa fie dupa sufletul tau