| adriana543768654567895334 a întrebat:

Exista fata/baiat barbat/femeie care sa nu sufere niciodata? adica sa-si gaseasca prima dragoste si cu aia sa ramana toata viata?

11 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Nu exclud sa fie posibil asa ceva, dar personal cred ca sansele sun extrem, dar extrem de mici.

| Plague a răspuns:

Da. Mai sunt si norocosi. De ex. sora mea; primul ei iubit ii e acum sot happy.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Nu exista persoana care sa nu sufere chiar daca esti aproape de persoana iubita toata viata...deci nu este persoana care sa nu sufere.
Si sunt persoane care stau cu o persoana toata viata, dar asta nu inseamna ca nu sufera, sunt lucruri banale care te fac sa suferi mult...

| sherlock a răspuns:

Sa stai cu prima persoana de iti iese in cale e cea mai mare prostie pe car o poti face, fie ca esti fata/baiat barbat/femeie. Sa aiba succes acea relatie in care amn2 sunt prima/primul este egal ca si cum ai ghici cele 6 numere la loto.

| diaηα a răspuns:

Ar fi foate frumos.

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Este posibil, dar foarte rar.

| RoxXxiIi a răspuns:

Este posibil sa ramai cu prima dragiste toata viata si asa happy
Dar pana sa va casatorit si chiar si dupa acele 2 persoane sigur sufera happy
Nu exista oameni care odata si odata nu o sa sufere din dragoste big grin
Funda?batting eyelashes

| IlegalSmile a răspuns:

Buna...

Eu cred ca da exista dragoste adevarata. bineinteles ca acea familie mai au si certuri dar daca se iubesc cu adevarat nu cred ca s'ar putea despartii...Trebuie sa-ti alegi o/un prieten care sa te iubeasca nu sa profite de tine. daca te iubeste cu adevarat nimic rau nu se poate intamplawinking

O zi buna!

| Biiiiiia a răspuns:

Nu! Nu exista om care sa nu sufere macar odata!

| dana24 a răspuns:

Dapwinking stiu eu un baiat: fratele meutongue si un barbat: taicamiohappy dar acesta nu este un noroc, ci Dumnezeu i-a ales sa ramana impreuna toata viatahappy

| Ioana353 a răspuns:

Da este posibil ex:mami si tati