| catyaida a întrebat:

Exista o prietenie foarte buna intr.o fata si un baiat? ..sau sunt si sentimente?

Răspuns Câştigător
| Arekandera a răspuns:

Poate exista o prietenie intre o fata si un baiat...si uneori un prieten de de sex opus iti poate da sfaturi f bune. in privinta sentimentelor, bineinteles ca ele exista...dar e o iubire ca intre frati(asta daca sunteti prieteni adevarati)

5 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Exista ambele lucruri...
O seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate exista, dar de multe ori regula e sa fie rude.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Da,dar e mai rara la adolescentii de varsta noastra.E mai intalnita la oamenii in toata firea

| Laviniaaaaa23 a răspuns:

Pai da, se poate ca un baiat si o fata sa fie cei mai buni prieteni, insa prietenia de aceleasi sexe e mult mai stransa. Ce ai sa faci daca te indragostesti/ Ii vei spune fiecare detaliu si fiecare fluturas pe care il simti in burta prietenului tau? Vei putea sa ii spui cu usurita,, Ai vazut ce dragut este X? '' Nu prea cred. Asta e pararea mea. Te pup :*:*

| Fetitsalui a răspuns:

Da poate exista o prietenie foarte buna intre un baiat si o fata...un exemplu: eu am ca prieten cel mai bun un baiat..si ne iubim ca fratii, dar ....in multe cazuri se intampla ca cei doi [fata si baiatu] sa inceapa sa aiba altfel de sentimente decat cele de o foarte buna prietenie..deci Da poate fi si o prietenie foarte buna.dar pot fi si sentimente.