| ruby1996 a întrebat:

Ce a-ti alege dintre 1 baiat cu acnee dar frumos si 1 baiat fara acnee dar urat

Răspuns Câştigător
| SefaTa97 a răspuns:

Un baiat cu acnee dar frumos, pentru ca acneea trece, dar uratenia celuilalt, nu.
Funda?

6 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Ala frumoslaughing

| a răspuns:

Il alegi pe ala care iti place.
Nu conteaza daca are acnee sau nu! LOL!straight face

| noink a răspuns:

Ala cu acnee. Acneea trece. Uratenia nu. Cel frumos dar cu acnee va ramane frumos, si dupa adolescenta nu va mai avea acnee. Ala urat tot urat ramane laughing))

| Xtadelo a răspuns:

Cel frumos cu acnee.

| raducebotari a răspuns:

Pe cel mai destept si mai bun

| baddgirl a răspuns:

Hey
Acneea este o problema des intalnita la adolescenti si adulti,si poate fi cauzata de un dezechilibru hormonal care poate fi reglat printr-o viata sexuala regulata, deci faptul ca are acnee nu ar trebui sa te faca sa-l respingi, mai ales ca zici ca baiatul e frumusel, ar fi pacat sa te impiedici de un obstacol atat de mic, dar decizia iti apartine in totalitate happy