| anonim_4396 a întrebat:

Funda! cum pot sa imi dau seama daca unei fete ii place de mine? suntem in aceeasi clasa. si inca ceva. cand mi-am facut ziua, ieri, ea a venit intr-o rochie verde si tocuri, iar vecinii mei spuneau dupa, despre, ea ca este "piti". sa ii bag in seama ca poate au dreptate? sau sunt rautaciosi? multumesc!

Răspuns Câştigător
| tunary a răspuns:

Daca iti place de ea, da-i drumu nu mai astepta.Cineva spunea "Decat sa regreti ca nu ai facut ceva, mai bine regreta daca ai facut-o si nu ti-a iesit".Nu te lua dupa ei, traieste-ti viata asa cum vrei tu. Daca asemeanea probleme iti pui, daca tu te uiti la ce spun vecinii tai, nu vei fi in stare sa traiesti dupa cum vrei tu deoarece te vei gandi tot timpul la ceea ce gandesc ceilalti despre tine.Gandeste-te in felul urmator: E VIATA MEA SI O TRAIESC CUM VREAU EU, IN LIMITA IN CARE NU DERANJEZ PE NIMENI!
Si inca ceva, daca iti zambeste crede-ma ca-i place de tine! E 100% chestia asta

| PS3 a răspuns (pentru tunary):

Multumesc de sfat! cred ca o sa incep sa fiu mai indiferent cu ce zic vecinii astia ai mei, asa zisi "amici".

| PS3 a răspuns (pentru PS3):

Sfaturi**

| tunary a răspuns (pentru PS3):

Ma bucur daca te-am putut ajuta.O zi buna si cum zice un prieten de-al meu
"TRAI BUN CU DOAMNA"

7 răspunsuri:
| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Pai uite cum iti dai seama:
1 se uita pe ascuns la tine
2 iti zambeste cand te vede
3 daca e timida se balbaie cand iti vorbeste
Nu stiu daca te ai gandit dar ea sa imbracat asa ca sa iti atraga atentia. Nu e logic? Te place. Succes si tine o sub observatie!

| ELY098723456778990 a răspuns:

A cum depinde.Cum se comporta fata si cred ca te place vreia sa iti faca o surpriza de ziua si sper ca tea surprins

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam siteul www.eldiva.ro Colectii noi in fiecare saptamana! NOU Rochii superbe de la CHANTTAL :*

| anka17 a răspuns:

Poi in primul rand nu te lua niciodata dupa gura lumii, in al doilea rand nu o sa afli niciodata daca te place, daca nu o intrebi, deci intreab-o!