| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! URGENT
Buna TPU ce cadou as putea sa ii fac: mamei mele (33 ani) tatălui meu (42 ani) si frate lui meu (15 ani) de Crăciun as dori sa fac cadouri si nu stiu ce ma
Apropo dau funda numai la rasounsul pentru cei trei membrii ai familiei

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

"Spioneaza"-le, afla ce dorinte secrete au fiecare!winking
Cand le ai aflat doleantele, in functie de bugetul tau le poti face cadourile cele mai potrivite. happy

| Darky000 a răspuns:

Salut Mihaela_Sirbu_1997, Dupa parerea mea nu noi trebuie sa iti spunem ce sa cumperi familiei tale. Cumpara ceva ce stii tu ca le-ar placea. Bafta.

| veraa1234 a răspuns:

Buna. Mamei tale ii poti lua un set de cosmetice din acela cadou9gasesti in supermarket); tatalui tau un tricou, sau ceva...o cana...imprimata cu un mesaj creat de tine, iar fratelui tau, un joc pentru consola, pe stream, bilete la fotbal. Ceva de genul. E o idee. Sper sa te ajute sau macar sa te inspire. Bafta!