| Andrada0025 a întrebat:

FUNDĂĂĂ!
Am intalnit un baiat, este dinr-un oras apropiat. 2 luni am tot vorbit, ne-am inteles foarte bine, vorbeam tot mai des, alinturi, dragalasenii. Eu mergeam de 2 ori la el in oras si tot mi-a zis sa ne vedem daca tot merg si chiar insista, de vreo 7-8 ori s-a rugat de mine. In ulimele zile, ne-am apropiat foarte tare, vorbeam toata ziua, mesaje, dar se supara din orice glumita, iar acum e foate rece. Nu ma mai cauta deloc de doua zile. Ma respinge. Iar acum, in sfarsit m-am hotarat si am zis ca merg sa ma inalnesc cu el. Cand i-am zis a spus ca nu poate doar seara pentru ca sta cu pietenii pana atunci.
Serios?! Cum sa fii asa? Adica fata vine, dupa ce te-ai tot rugat de ea si acum o respingi? Sustinea sus si tare ca nu poate doar seara de la 8. Ce se intampla? M-am atasat de el ca de un prieten si mi-e greu cand e rece.
P.S Are prietena, dar e plecata din tara, vine de doua ori pe an in RO si sta 2 zile. Si-a si scos relatia de pe fb. Si mi-a spus ca nu mai e nimic intre ei... Ce sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul meu nu are voie sa stea cu prietenii nici macar daca ar avea nevoie de lumina nu are voie sa imi paraseasca clarobscurul camerei mele pentru ca sunt deja singurul care il intelege si lumina vietii noastre si ii luminez calea, de ce ar avea nevoie sa iasa afara nu iubi pe nimeni care te trateaza ca pe oricare altul

| Hαppiηеss a răspuns:

Omul se roaga de tine sa va intalniti o data, de doua ori, de trei ori dar daca se loveste mereu de un raspuns negativ renunta, e firesc nimeni nu sta sa se roage de tine la nesfarsit.
Cand te-ai hotarat tu era deja prea tarziu, el si-a pierdut interesul.

| Zonnie a răspuns:

Poate s-a plictisit să aștepte să vă întălniți. sau chiar nuștiu thinking
Întreabă-l de ce s-a schimbat, ce l-a determinat să facă lucrul ăsta.
Fiecare poate veni cu păreri aici, dar asta nuștiu cam cât ajută. Adică motivul exact îl vei afla vorbind doar cu el și atunci vei ști ce să faci mai departe :*