| Andrada0025 a întrebat:

FUNDITA! Nu mai suport viata asta jur! Am intalnit un baiat, este dintr-un oras apropiat. 2 luni am tot vorbit, ne-am inteles foarte bine, vorbeam tot mai des, alinturi, dragalasenii. Eu mergeam de 2 ori la el in oras si tot mi-a zis sa ne vedem daca tot merg si chiar insista, de vreo 7-8 ori s-a rugat de mine. In ulimele zile, ne-am apropiat foarte tare, vorbeam toata ziua, mesaje, dar se supara din orice glumita, iar acum e foate rece. Nu ma mai cauta deloc de doua zile. Ma respinge. Iar acum, in sfarsit m-am hotarat si am zis ca merg sa ma inalnesc cu el. Cand i-am zis a spus ca nu poate doar seara pentru ca sta cu pietenii pana atunci. Serios?! Cum sa fii asa? Adica fata vine, dupa ce te-ai tot rugat de ea si acum o respingi? Sustinea sus si tare ca nu poate doar seara de la 8. Ce se intampla? M-am atasat de el ca de un prieten si mi-e greu cand e rece. A doua zi, cand am fost atunci la el in oras, m-a sunat sa-mi spuna ca ne putem vedea de la 6, iar eu nu i-am raspuns si dupa aceea mi-a trimis mesaj daca mai sunt acolo, insa eu eram deja acasa. De atunci a trecut o saptamana, ne lasam doar like-uri, nu mai vorbim. Mi-e dor! Ce sa cred, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| NorbIdk a răspuns:

" Nu mai suport viata asta, jur! " Serios? Trezeste-te odata la realitate. Cand am citit inceputul parea ceva serios. Din chestia asta sa ajungi la concluzia asta? Aberatii peste aberatii. Baiatul nu te mai place, nici macar nu ati fost impreuna, inteleg ca iti place de el, dar serios... nu ai ce face. Lasa-l sa te bage el in seama, daca nu o face inseamna ca nu te mai place. Un baiat daca place o fata cu adevarat nu o lasa sa plece nici in ruptul capului.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Trebuie sa accepti adevarul ca baiatul nu te mai place, iar insistentele tale chiar nu-si au rostul.