| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai suport viata asta jur! Am intalnit un baiat, este dintr-un oras apropiat. 2 luni am tot vorbit, ne-am inteles foarte bine, vorbeam tot mai des, alinturi, dragalasenii. Eu mergeam de 2 ori la el in oras si tot mi-a zis sa ne vedem daca tot merg si chiar insista, de vreo 7-8 ori s-a rugat de mine. In ulimele zile, ne-am apropiat foarte tare, vorbeam toata ziua, mesaje, dar se supara din orice glumita, iar acum e foate rece. Nu ma mai cauta deloc de doua zile. Ma respinge. Iar acum, in sfarsit m-am hotarat si am zis ca merg sa ma inalnesc cu el. Cand i-am zis a spus ca nu poate doar seara pentru ca sta cu pietenii pana atunci. Serios?! Cum sa fii asa? Adica fata vine, dupa ce te-ai tot rugat de ea si acum o respingi? Sustinea sus si tare ca nu poate doar seara de la 8. Ce se intampla? M-am atasat de el ca de un prieten si mi-e greu cand e rece. A doua zi, cand am fost atunci la el in oras, m-a sunat sa-mi spuna ca ne putem vedea de la 6, iar eu nu i-am raspuns si dupa aceea mi-a trimis mesaj daca mai sunt acolo, insa eu eram deja acasa. De atunci a trecut o saptamana, ne lasam doar like-uri, nu mai vorbim. Mi-e dor! Ce sa cred, ce sa fac? sad

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cate conturi ai?

| neutrino a răspuns:

Chiar daca esti "dubla ", aspunsul meu este acelasi.

| StevenMetalhead a răspuns:

Viata e grea Laura.Intelegi ca oamenii sunt diferiti si fiecare are caracterul diferit. Ceea ce a facut el, da dovada de indiferenta, ceea ce au majoritatea baietilor cand se satura de ceva. Poate doar s-a dat batut, sau poate a vrut sa le zica prietenilor lui despre tine si sa le ceara sfaturi.Of e foarte greu.