| Andrada0025 a întrebat:

FUNDITA!
Din ce in ce mai rau!
Am intalnit un baiat, este dinr-un oras apropiat. 2 luni am tot vorbit, ne-am inteles foarte bine, vorbeam tot mai des, alinturi, dragalasenii. Eu mergeam de 2 ori la el in oras si tot mi-a zis sa ne vedem daca tot merg si chiar insista, de vreo 7-8 ori s-a rugat de mine. In ulimele zile, ne-am apropiat foarte tare, vorbeam toata ziua, mesaje, dar se supara din orice glumita, iar acum e foate rece. Nu ma mai cauta deloc de doua zile. Ma respinge. Iar acum, in sfarsit m-am hotarat si am zis ca merg sa ma inalnesc cu el. Cand i-am zis a spus ca nu poate doar seara pentru ca sta cu pietenii pana atunci.
Serios?! Cum sa fii asa? Adica fata vine, dupa ce te-ai tot rugat de ea si acum o respingi? Sustinea sus si tare ca nu poate doar seara de la 8. Ce se intampla? M-am atasat de el ca de un prieten si mi-e greu cand e rece.
P.S Are prietena, dar e plecata din tara, vine de doua ori pe an in RO si sta 2 zile. Si-a si scos relatia de pe fb. Si mi-a spus ca nu mai e nimic intre ei... Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai daca el nu te baga in seama incearca sa il uiti, nu stiu ce sa spun, mai bine procedeaza cum crezi tu de cuviinta.

| Melcul a răspuns:

Cu siguranta ca a aparut o alta fata in viata lui. Uita-l cit mai repede.

| BTWIN a răspuns:

Lasa-l in pace.Normal ca e rece straight facecand a vazut ca tot te roaga si tu nu vrei, logic ca s-a plictisit de tine.Nu-l meriti!

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Lasa-l in plata domnului