| Rhea_5727 a întrebat:

FUNDITA! Va rog ajutati-ma! maine e ziua mamei mele, implineste 42 de ani si nu stiu ce sa ii iau cadou...nu vreau sa ii mai iau cadouri gen haine, posete si cosmetice deoarece i-am luat de multe ori.mamei ii place mult sa citeasca (de obicei romane de dragoste), ii plac florile, ii place sa gateasca, este o mama simpla si decenta deci nu exagereaza cu cosmeticele, si totusi nu as vrea sa ii iau doar un buchet de flori sau o simpal carte...nu stiu ce sa ii iau. aveti idei? orice fel de idei va rog!

Răspuns Câştigător
| aaaa12345 a răspuns:

Pai ai putea sa iii ei:o carte si o orhidee (te va ajunge in jur de 50-70 ron)acesta consider ca e cadoul perfect, dac iti mai ramane bani poti sa ii ei o clama http://bazalshop.pcloop.ro/....../index.php
e 9. 00 ron sau sa ii ei o carte si o clama se poarta acum aceste clame si am colege in clasa care chiar in seara asta am vazut ca toate mamele lor cu clame din acestea cumparate de copii.Si eu le ador. Funda? cadoul poti sa il iei dimineata sau la pranz.

Pa, pa!

5 răspunsuri:
| Gicone a răspuns:

Un buchet de flori, o felicitare, ceva mic si valoros (pentru o mama) si un sincer "te iubesc".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca o felicitre facuta de tine dintr-un fragment dintr-un roman merita un fragment bun un parfum si un buchet de flori ata este de ajuns merita eu lui mama i-as fi facut la fel

| LostHappiness a răspuns:

Am merge un parfum ceva...Sau ar fi amuzant sa ii iei un roman de dragoste cu numele unei flori laughing

| Rhea_5727 explică:

Imi puteti da nume de carti care merita cititebig grin?

| bybydeny a răspuns:

Da-i ceva facut de tine...va insemna mult