| mimi2000mimi a întrebat:

Ajutoor! maine este ziua mamei mele si habar n-am ce sa ii iau...
am incercat mult sa ma gandesc da chiar nu stiu! ajutati-ma cu niste sugestii!
despre ea:
-nu prea poarta bijuterii
-nu se da cu parfumuri decat la ocazii(nu ii iau parfumuri)
-ii place gradinaritul
-ii place sa gateasca.
vreau raspunsuri concrete si sincere,cu sugiestii,nu cu "da abia acum ii iei cadou" sau "ia-i ce vrei" sau nu e nevoie sa ii iei cadou,fa-i o felicitare" sau din astea!
vreau ceva ca lumea!
si florile+tortul sunt deja pe lista, nu trebuie sa le mentionatibig grin

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Poate iar place un sort pentru gradinarit:

http://www.shopmania.ro/cadouri-diverse/p-sort-pentru-gradinarit-16466105

ori un mixer universal:

http://www.pleasanthillgrain.com/bosch_universal.aspx

La Multi Ani mamei tale!

| mimi2000mimi explică (pentru evenso):

Nu ii cumpar ustensile...mai degraba ceva simbolic...laughing

| BeastMaster a răspuns:

O carte de bucate.

| Alexandru98 a răspuns:

I-ai crini regali la 15-21 de lei
cumpără o prăjitura pentru toți din familie
o sticlă de suc
și cel mai important spune-i că o iubești