| SucDăMere a întrebat:

Hai noroc!

Ce cadou i-ați face iubitei voastre, de Crăciun?
Sau voi fetele, ce ați prefera sa primiți?

Răspuns Câştigător
| Univers88 a răspuns:

Parfum,hanorac sau ceva personalizat. Sa fie dat din inimă

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O discutie spunandu-i ca trebuie sa terminam relatia altfel va iesi foc incins daca stam impreuna, nu stiu ce face cand nu e langa mine riscul de a insela e iminent. Cel mai bun cadou de craciun e sa traiesti singur cu bani, masina si locuinta ta.

| Goete a răspuns:

Eu i-as face cadou un Ferrari, dat parca acum iarna nu e cel mai bun cadou.

| Meme10Memu a răspuns:

Un copil.

Răspuns utilizator avertizat
| Annet1237 a răspuns:

Un buchet cu florile ei preferate si un medalion in cara sa fie o poza cu voi doi