| diamushroom12 a întrebat:

Hei! Am o intamplare mai ciudata si as avea nevoie de ajutor cat mai repede. Deci am fost marti seara la o prietena si faza e ca noi doua suntem destul de apropiate, e cam singura mea prietena buna. Am vb tot felul de chestii si la un moment dat cand stateam pe canapea i-am luat un picior si l-am bagat in gura rolling on the floor) A luat si ea un picior de-al meu si ne-am lins reciproc picioarele cateva minute (oricum eram amandoua desculte gen). Tin sa mentionez ca am mai facut asta de cateva ori, pentru ca ne simtim amandoua bine si nu mi se pare ceva prea nepotrivit sau sexual. In fine, m-am intors acasa pe la 10 seara, iar dimineata la cafea i-am povestit mamei mele cam ce am facut la prietena mea acasa si s-a suparat ft rau, m-a intrebat de ce am facut asa ceva, a zis ca am innebunit etc si m-a amenintat ca ma da afara din casa cand implinesc 18 ani (fac 18 in martie dar trec a 12-a deci anul viitor o sa am si bacul si ar fi naspa sa mai patesc si asa ceva rolling on the floor). Aveti vreo idee ce as putea sa fac ca sa nu mai fie atat de nervoasa? Am incercat sa discut cu ea, dar ma ignora de o zi intreaga. (Nu imi amintesc sa mai fi fost vreodata atat de suparata pe mine, iar de data asta nu prea consider ca are un motiv intemeiat ci doar exagereaza). Vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| Daz01 a răspuns:

Ce ați făcut voi nu este ceva rău, este strict dorința voastră și este foarte bine că vine din parte amândurora. Ce cred eu este că mama ta s-a supărat, acest gen de activitate fiind oarecum cu tentă sexuală. Cred că ai fost puțin cam prea sinceră cu mama ta când i-am povestit acest eveniment. Ca un sfat pe viitor ar fi să nu te mai destăinui chiar atât de mult altor persoane, chiar dacă stai de vorbă cu mama ta, unele chestii este bine să rămână stict personale. Succes.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aceste lucruri le fac lesbienele deci de aceea sa supărat mama ta te considera pe invers ai facut o greseala si de ce a trebuit sa i spui mamei tale? Ca pana la urma nu ai facut ceva gresit dar aceste lucruri de obicei nu le face o fata altei fete, in general bărbatii pupă sau ling picioarele unei femei sunt cazuri nu toti fac asa ceva dar sunt.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai la anisorii vostri cam to ce vedeti bagati in gura, asta este si explicatia ca altceva mai interesnat nu ati gasit de facut.

| cristimihailov a răspuns:

Pare sa creada ca esti in comunitatea curcubeului.

O sa ii treaca.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Ciudată rău

| IchBinMark a răspuns:

Sincer, și mie mi se pare destul de ciudat.Probabil mama ta s-a neliniștit și a început să creadă că poate ai anumite probleme ( sorry, nu te judec, doar o părere ). Cred că ar trebui să eviți asemenea comportamente foarte ciudate și nejustificate.Ca o soluție, caută în interiorul tău motivul acelei acțiuni, spune-i adevărul, că altă dată nu vei mai face și că nu ți-ai dat seama ce faci.