| anonim_4396 a întrebat:

Hei.deci o sa va povestesc ce mi s-a intamplat.deci de la inceputul relatiei fostul meu prieten vorbea cu una si nu mi s-a parut normal sa faca chestia asta pentru ca si el era gelos cand intra un baiat pe mine.si acum a 2 a oara am aflat ca iar vorbeste cu ea si s-a mai dat si la el i-a spus sa vina sa i faca patul si el a acceptat si dupa aceea i-a facut ca un fel de propunere subtila de sex "si pentru ce mai >vii?": si normal ca nu mi-a convenit si i am spus ca ma deranjeaza.a sarit cu gura pe mine ca cica cine ma cred eu ca nu s nevasta lui laughing si de la ora 2 de cand ne am certat ieri nu mi-a mai raspuns si totusi era on si vorbea cu respectiva. abia dimineata mi-a raspuns ca sa o lasam asa si l am intrebat ca de ce pentru ca credeam ca ma iubeste, nu inteleg ce e cu el..si a zis ca nu mai vrea nimic cu mine.nu inteleg cu ce am gresit si acum ma simt cam prost.eu consider ca am procedat corect.ce ziceti?

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Poate nu te-a vrut.
Ii place de respectiva iar daca a vazut ca ii si merge cu ea acum nu il mai interesezi tu.Ai fost roata de rezerva din pacate cu care statea ca sa nu se plictiseasca pana cealalta il accepta sau ceda.Lasa-l in pace si iti vezi de ale tale ca ala nu e un om cu care trebuie sa pierzi timpul

| JackR a răspuns:

Tu nu ai facut-o, iar alta il cheama "sa-i faca patul". Dilema serioasa pentru unul in care urla hormonii, nu-i asa?

Exact ca in bancul ala in care Dumnezeu ii spune lui Adam "Ti-am dat creier, ceea ce inseamna inteligenta, creativitatea, sursa de progres. Si ti-am dat penis, ceea ce inseamna placere si capacitatea de a te reproduce." Adam pleaca fericit si in spatele lui, cu un ranjet smecher pe fata, Dumnezeu isi freaca mainile si isi zice in barba "Ce i-am tras-o fraierului! Nu i-am spus ca nu are sange suficient sa le foloseasca pe amandoua, simultan!".

| Pool77 a răspuns:

E simplu ca buna ziua, s-a plictisit.
E o intrebare intima, dar, ati facut-o?
Pentru ca daca ati facut-o e o sansa foarte mare sa te fi vrut numai pentru atata.
Iar daca n-ati facut-o, probabil s-a saturat sa tot astepte.
Situatia e clara, ai fost data la o parte pentru respectiva.
Arata-i ca ai respect de sine si nu-i mai scrie, nu-i mai raspunde.
Comporta-te cu el, exact cum s-a comportat si el cu tine.
Desigur, daca iti va mai scrie.
Nu fii roata de rezerva.

| Lonelycatp20 a răspuns (pentru Pool77):

Nu am facut-o, eu il credeam serios pentru ca a vrut sa faca cunostinta si cu parintii mei. Dar chiar asta o sa fac.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Nu e cine stie ce. E un fraier ce se baga in seama cu toate. Lasa-l in pace ca nu merita efortul.

| Rashaaaaaa a răspuns:

Puii mei, e fooarte bine ce ai facut, in continuare fa-te ca nu-ti pasa si fa-l sa te vrea inapoi, cu orice preţ, dar daca iti propune sa va impacati, nu accepta din prima sau a doua, lasa -l sa muncească ca sa te recastige rolling on the floor))

| Lonelycatp20 a răspuns (pentru Rashaaaaaa):

Nu m-as mai impaca cu el, pentru ca daca o persoana iti greseste prima data o va face si a doua oara.intr adevar exista si exceptii dar in cazul lui nu prea credlaughing