| anonim_4396 a întrebat:

Ca o mica poveste de dragoste aveam 5 luni impreuna s-a dus la armata nu-i puneam conditii l-am acceptat asa cum este il iubeam si il iubesc si acum si tin la el enorm si el mi-a spus ca ma iubeste mereu imi scrie ma suna dar s-a intamplat ca a venit de la armata si ma ignora nu vorbea cu mine de parca eram straina si in plus la toate s-a dus doua zile le fosta lui ii scrieam mesaje numi raspundea au influentat si prietenii asupra lui verisorul meu la pus la cale sa nu vorbeasca cu mine acum s-a dus la armata si n-am idee ce sa fac cum sa ma comport la ce sa ma astept de la el cum sal inteleg daca imi spunea ca ma iubeste dr acum a procedat asa cu mine arog sa ma ajutati...(FUNDA)

Răspuns Câştigător
| Kristelle a răspuns:

Iti inteleg situatia..Probabil ca acest tip, nu si-a dat seama de ceea ce simtea pentru tine. Daca el te iubea, nu te ignora, din contra intarea realatia voastra. Eu zic sa nu-l mai cauti, lasa lucrurile sa decurga de la sine, iti va observa obsenta si te va cauta singur, in cazul in care este interesat de tine. Iti va fi foarte greu, dat trebuie sa o faci! Mult succes!happy

| Angel_5680 a răspuns (pentru Kristelle):

Ms de sfat da intr-adevar mii greu enorm dar ma stradui sa nu arat nimanui acest fapt si lui la fel multi mi-au spus sa fac asa s-ar putea de incercat si ce sa va intimpla asa va fi sper ca isi va da seama dar sa nu fie tirziu

| Kristelle a răspuns (pentru Angel_5680):

Mi-a facut placere sa te ajut!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cineva te-a cantat ca nu-i esti credincioasa.si el a pus botul. poate chiar nu ai fost credincioasa.asta e.greseala se iarta.prostia se plateste.tu stii mai bine.

| Angel_5680 a răspuns (pentru anonim_4396):

Prietenii lui iau spalat mintile ii spuneau ca eu lui ii pun conditii dar la drept vorbin nici o conditie nu i-am pus idee n-am ce iau spus dar verisorul meu a fost contra mea si i-a spu sa nu vorbeasca cu mine am ramas shocata dupa aflate nu stiu ce sa cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa crezi ca daca te iubea venea la tine si nu credea pe oricine. fatul ca el crede pe altii, este jignitor si demonstreaza ca nu te -a iubit niciodata.nu-i mai da atentie.cauta-ti un prieten care sa te respecte si care sa tina la tine.nu lungiti prea mult prietenia fiindca dragostea tine in jur de trei patru ani.ce urmeaza e mai presus de iubire. daca urmeaza. daca nu...NU.

| Angel_5680 a răspuns (pentru anonim_4396):

In capul meu totul e confuz nimic nu-i asa de dureros decit faptul ca s-a dus la fosta lui si nu a fost in stare sami spue ca relatia noastra s-a terminat iar fosta lui nu-i mai buna imi spune ca el nu-i trebuie dar doua zile a esit cu el