| Popa_Miruna_1995_f78H a întrebat:

Hei,mi-am facut cont TPU special pentru a intreba despre asta.
De o saptamana si ceva am senzatia ca toata familia mea a innebunit, am senzatia ca se uita ciudat la mine si alte aspecte de genul.
Am inceput sa petrec mai mult timp cu prietenii doar pentru a nu mai sta cu ei in casa, iar noaptea imi e foarte frica si mereu spun rugaciunea pentru ca aud voci.Stiu ca par o nebuna si poate chiar sunt, dar eu nu stiu ce sa fac.Imi vine sa ma dau cu capul de pereti si sa imi smulg tot parul cand imi dau tarcoale senzatiile astea in fiecare zi.
Acum 2 zile aveam o sticla de suc Timbark langa pat si stateam pe telefon cu televizorul aprins.
Si brusc sticla aia a plesnit si a inceput sa curga suc din ea repede.
Eu sunt disperata nu am cu cine sa vorbesc despre asta si am fost la biserica in ultimele zile foarte des si simt ca ma arde in capul pieptului cand intru.
Cred ca am o boala sau ceva sau ca sunt bolnava psihic.

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea210 a răspuns:

Nu e de glumit cu asta du te cel mai bine la pshiolog el o sa te ajute

| Popa_Miruna_1995_f78H explică (pentru AndreeaDeea210):

Multumesc pentru raspuns.
Am discutat acum cateva ore cu o prietena si voi merge la psiholog in urmatoarele zile
Si ce sa zic, celor care se amuza pe chestia asta le doresc aceeasi "tortura"

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bani de psiholog nu ai pentru ca e scump, preotul cine stie ce mai *** pe la biserica apoi da mana cu tine... asa ca roaga-te la dumnezeu direct din casa unde stai

| sierra1 a răspuns:

"sticla de suc Timbark de langa pat...a plesnit si a inceput sa curga suc" - căldura bat-o vina!

| Popa_Miruna_1995_f78H explică (pentru sierra1):

Buna! Nici nu stiu daca sa iti doresc sau nu senzatiile astea pe care le am eu de suferit.
Nu stii cum e! Vad ca te amuza teribil

| sierra1 a răspuns (pentru Popa_Miruna_1995_f78H):

Hai măi Miruna, ascultă-te și tu: "la biserică... simt ca ma arde in capul pieptului cand intru".

Ieși cu colegii (prietenii), socializează! Câți ani ai, dacă vrei să ne zici? (născută în 1995?)

| christall a răspuns:

Du-te si spovedeste-te unui preot. Iti poate da cele mai bune sfaturi daca e vorba de ceva necurat. Daca iti spune ca esti ok, mergi la un dr. psihiatru.