| mimiter a întrebat:

Hei...oare ma poate ajuta cineva cu o problema?

Este in clasa un baiat...iar mie imi place de el. Chestia e ca si unei prietene de ale mele ii place de el. ce ar trebui sa fac?

Nu suntem cele mai bune prietene...ne intelegem cat de cat...dar nu vreau nici sa o supar

5 răspunsuri:
| Ramo024 a răspuns:

Ar trebui să aleagă el între voi două. Și dacă lui îi place de una dintre voi, cealaltă nu trebuie să se supere.

| Cris1Taekookblack2 a răspuns (pentru Ramo024):

Exact.

| mimiter explică (pentru Ramo024):

Pai anul trecut i-a spus prietenei mele ca nu o place...iar mie mi-a spus acum cateva zile ca momentan raspunsul lui este nu si de atunci ma tot evita si nu inteleg de ce(dar se uita din cand in cand la mine)...

| Ramo024 a răspuns (pentru mimiter):

Este un fraier. Dă-l încolo! Nu merita să te gândești la el! Găsește alt băiat!

| mimiter explică:

Cum sa ii spun?