| oanasunshine a întrebat:

Hei. Sunt cam dezamagita, sa zic asathinking E un baiat pe care eu il plac, si el stie asta. Ajunsesem sa ne imprietenim acum cateva luni dar...s-a dus tot, dar n-are rost sa povestesc de ce. In fine, nici nu mai vorbim, nici macar nu ne salutam. El se uita foarte mult la mine, oriunde este dau de privirea lui dar cand trecem unul pe langa altul...suntem 2 straini. Pana si pe o colega de-a mea o saluta dar pe mine nu. Stiu despre el cum ca ar fi putin timid si nu e tupeist. Dar nu stiu daca asta justifica faptul ca nici nu vorbim cum o faceam acum ceva timp)(pe mess, fata in fata nu).Nu pot sa imi dau seama daca ma place sau nu pentru ca e un caracter destul de prietenos dar si dificil. Ma puteti ajuta cu niste pareri? :-s. Funda.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anyta2000 a răspuns:

Bai! Sunt multi baieti in lume!

| RoxyAngelPink a răspuns:

Nu stiu de ce v-ati suparat dar cretca te place dar e inca suparat si prea timid... ar trebui sa faci tu primul pas, succes. Funda?

| LMV01 a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu el. sa comunicati doar asa ar putea fi ceva intre voiwinking

| ingerashmeu a răspuns:

Sfatul meu este sa nu-l privesti atunci cand el se uita la tine si o sa vezi ca indiferenta doare ce-l mai tare iar atunci o sa vina sa te intrebe ce faci iar tu atunci actionezi si ii dai de inteles cail placi dar nu mult, suficient.Bafta