| oanasunshine a întrebat:

Hei. Sunt cam dezamagita, sa zic asathinking E un baiat pe care eu il plac, si el stie asta. Ajunsesem sa ne imprietenim acum cateva luni dar...s-a dus tot, dar n-are rost sa povestesc de ce. In fine, nici nu mai vorbim, nici macar nu ne salutam. El se uita foarte mult la mine, oriunde este dau de privirea lui dar cand trecem unul pe langa altul...suntem 2 straini. Pana si pe o colega de-a mea o saluta dar pe mine nu. Stiu despre el cum ca ar fi putin timid si nu e tupeist. Dar nu stiu daca asta justifica faptul ca nici nu vorbim cum o faceam acum ceva timp)(pe mess, fata in fata nu).Nu pot sa imi dau seama daca ma place sau nu pentru ca e un caracter destul de prietenos dar si dificil. Ma puteti ajuta cu niste pareri? :-s.

1 răspuns:
| Crisu a răspuns:

Conteaza si motivul pentru care "s-a dus tot", pentru ca ar fi mai usor de dat sfaturi. Cred ca ar trebui sa vorbesti cu el si sa vezi de ce se comporta asa, sa-l intrebi daca e suparat sau daca are ceva. Incearca pentru ca nu ai nimic de pierdut.