| Nayuky a întrebat:

Hei TPU am citit o intrebare ce m-a pus pe ganduri.Am 15 ani si nu am avut niciodata prieten(nu e ceva ce sa ma deranjeze si nici nu ma grabesc..colegele mele s-au cam mirat.dar nu stiu de ce..adica nu e o chestie ce tine neaparat de varsta) dar ma intreb de ce..adica au fost baieti care m-au placut dar eu nu aveam incredere in ei sau nu imi placea comportamentul lor dar ce l mai important lucru, eu nu simteam lafel..Ideea e ca eu nu ma pot imagina avand prieten..nu stiu de ce, sunt foarte timida si tupeista in acelasi timp..deci va inchipuiti ce haos este in capul meu..plus ca sunt mai nebuna de felul meu:)) Din primul an de liceu toata scoala ma stie..si nu neaparat in sensul bun..ma stiu ca pe o nebuna batausa extrem de emotiva..care e obsedata de Japonia..si nu stiu daa e ok..am zis ca macar la liceu o sa fiu o fata normala dar nu imi sta in fire deci am renuntat..ideea e ca eu oricum nu prea vorbesc cu baietii..decat cu cei pe care ii stiu din copilarie si cu care ma inteleg foarte bine.Si daca vorbesc eu ii vad doar ca pe niste prieteni..rar foarte rar am zis ca ar putea fi altfel.Nu intelegeti gresit nu am de gand sa ma schimb ca sa le fiu lor pe plac..Si oricum mi se pare ciudat..imi e aroape imposibil sa ma imaginez avand prieten.Nici macar nu ii pot privi in ochi..in general sa privesc oamenii in ochi ma intimideaza..Nu ma vad vorbind despre chestii mai serioase cu ei sau lucruri asemanatoare.Mai ales ca imi este si frica sa am incredere in ei.Voi ce spuneti e in regula? Spuneti-mi parerea voastra..asa arat eu ca sa nu stpuneti ca e din cauza ca ma consider grasa sau urata si asta ma complexeaza sau ca colegele mele s-au mirat ca nu am avut prieten pana acum pentru ca sunt o frumusete a naturii:))Sunt o fata normala(la aspect ma refer)
http://www.facebook.com/asakura.nayuky? cropsuccess

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Arati bine si faci bine sa nu te legi de baieti la 15 ani.

| Betty18 a răspuns:

Te inteleg caci ceva in genu' am fost si eu. Nu este nimic rau, asteapta pana vei gasi pe cineva de incredere, nu te grabi si nu te lasa influentata de spiritul de turma. Eu una primul sarut l-am avut la 16 ani si... laughing)

| Diia94 a răspuns:

Nu e nimic in neregula cu tine ...nu iti comanzi "gata acum e momentul" nu ...vine de la sine. Si ma regasesc cat de cat in ce ai scris