| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma comport daca fostul meu prieten vine in vizita des la scoala mea[el e la liceu]? Eu nu l-am bagat in seama dar colegele mele se dau la el straight face

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Poate ca ii place de alta fatawinking
Daca are ceva de lamurit cu tine sa vina sa iti vorbeasca de dragul vremurilor bunehee hee
Tu saluta-l politicos si lasa-l in treaba luibig grin

| gigiro a răspuns:

Fostul tau prieten poate sa mearga unde vrea si cand vrea, inclusiv la scoala unde inveti tu. Daca te saluta, ii raspunzi la salut, daca vrea sa vorbeasca cu tine, ar trebui s-o faci, asa ca-ntre prietenii de alta-data. Daca te afecteaza faptul ca colegele tale se dau la el, asta-i alta treaba, tu trebuie sa decizi.

| georgiana a răspuns:

Salutati-va politicos, asa este frumos dupa terminarea unei relatii. Din moment ce ai incheiat o relatie nu te mai intereseaza viata lui privata, fiecare are dreptul sa faca ce-i pofteste inima.

| rey a răspuns:

Pey poate încă ţine la tine.
Sau nu are treabă cu tine, vrea altceva.
De ce să iei atitudine? Sau eşti geloasă că se dau la el?
Păi e fostul, daca vrei sa clarifici ceva clarifică direct cu el cum ar fi a2a şansă.