| Bulat_Miriam_2000 a întrebat:

Hei TPU, am nevoie urgent spuneti ce cadou sa-i fac mamei de Craciun, dar si tatei.
Sa fie facut de mana.

Răspuns Câştigător
| Robert186 a răspuns:

Pai ai putea sa le faci o felicitare sau să te uiți peste aceste idei http://www.curademiere.ro/10-idei-de-cadouri-handmade-pentru-craciun-foto/

1 răspuns:
| Leca_Ioana_1997 a răspuns:

Le poti darui o felicitare facuta de tine in care sa le scrii tot ce simti tu pentru ei. Nu trebuie sa le cumperi lucruri sofisticate, pe ei ii va bucura sa vada un lucru mic facut de catre tine din dragoste.