| Dragutza266 a întrebat:

În 3 zile ma vad cu un băiat de care îmi place! Dar nu știu cum sa ma port/ cum sa ma îmbrac! P.S.el mi-a zis ca ii place de mine! Da' nu da niciun semn ca vrea sa fim mai mult! Fundă! :-P

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Fii naturala, exact asa cum esti tu zi de zi, doar nu vrei ca in cazul in care se indragosteste sa se indragosteasca de ceva fals de ceea ce pretinzi doar ca esti. nu.ti mai face atatea probleme. daca te place asa cum esti, bine, daca nu, nu.ti pierde vremea. timpul e prea pretios sa ni.l pierdem cu persoane care nu ne plac pentru ceea ce suntem.

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Imbracate normal si comportate tot normal.

afla la intalnire daca vrea o relatie!

| VerdeLila a răspuns:

Imbraca-te in ceva care te face sa te simti bine, in largul tau, dar nu prea exagerat(pijamale, trening); asta te va ajuta sa nu te stresezi si sa dai cu batul in balta si te sfatuiesc sa astepti sa vezi ce intentii are baiatul. La o prima intalnire nu e musai sa iasa si ceva.

| bbu2eugen a răspuns:

Pai fii tu insati doar!

| goldenbullet a răspuns:

Trebuie sa te imbraci elegant, sa te pensezi (sa nu ai numai o spranceana), putin parfum si sa fi sincera. Incearca sa te apropi putin de el in sensul de a fi mai interesata, dar sa nu fi stresanta. Sper ca te-am ajutat happy

| IHEMM a răspuns:

Te-ai gândit că ți-a zis că te place în sensul unei amice? "Îmi place de tine" - îi spun asta unui băiat fără să simt ceva special pentru el. Are sens, nu? Da, așa mă gândeam și eu.

Nici măcar nu ne-ai zis unde și cu ce ocazie vă întâlniți. De unde naiba să știm cum să te îmbraci? Ia-ți niște haine.
Și poartă-te natural. De ce-ar trebui să te comporți cum îți zic alții?

Țz, țz, țz.