| aaaaneeee a întrebat:

Bun... Deci problema este urmatoarea;-< sunt cu un baiat care de ceva zile n-a mai dat niciun semn de viata, adica nu raspunde la telefon, nici la mesaje, si nici pe mess; imi place intr'un fel dar eu nj ce vrea sa faca;-?

2 răspunsuri:
| un copil:x a răspuns:

Acelasi lucru l-am patit si eu, iar dupa 5 zile de cand nu mai vorbisem cu el ma contacteaza pe mess si imi spune ca a fost in Bulgariaoh go on, iar acum iar se comporta ciudatsad si ma ignora.Probabil prietenul tau nu mai vrea sa fie cu tine. Dar stii ca se zice ca indiferenta doare cel mai tare.Incearca sa nu-l mai bagi si tu in seama cateva zile si poate o sa-si schimbe comportamentul.Sa ma anunti ce s-a intamplat pana la urma cu voi doi, daca vrei:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l mai cauta.Se pare ca nu a avut curajul sa îți spună în fata ca nu mai vrea sa fiți împreună. Lasa-l nu-l mai stresa. Poate are probleme personale dar tot putea sa îți dea măcar un mesaj sa îți spună. Daca după o vreme te cauta plătește-i cu aceiași moneda.
Bafta.