| Mainculestu a întrebat:

un baiat mi-a cerut prietenia si mi-a zis ca ma place mult si m-a asteptat 8 zile ca sa-i dau raspunsul spunând,, e oke...iti dau timp sa te gandesti" si si eu il simpatizez pentru ca e frumusel.Aseara i-am spus da iar acum as vrea sa ii dau liber pentru ca ceilalti spun sa nu fiu cu el ca e golan
P.S.El fumeaza si e golan...dar si eu mai fumez uneori
DAU FUNDA! :3

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si daca fumezi si tu inseamna ca esti( )? Sunt invidiosi. Daca tie iti place de el nu conteaza parerea celorlalti.Asa ca fa ce crezi tu ca este bine.

| Mainculestu explică (pentru darrio2007):

De fapt nu sunt invidiosi pentru ca el este golan si nu prea a avut iubite.

| neutrino a răspuns:

I-ai dat liber unui baiat cu, care inca nu ai avut nicio relatie? Trebuia sa va pupati intai, apoi sa-i dai liber!