| Swetlly122 a întrebat:

Nu ma interesează, dar întreb din curiozitate! De ce tot apar anunțuri, afișe cum că se caută fete pentru studio videochat? Ce trebuie sa faci? Și cine ar fi atât de fraier sa își dea banii pe niște femei cu care doar vb sau ce fac ele că nu înțeleg. Îmi poate da cineva detalii? O verișoara mea a fost la un interviu și a plecat de acolo șocată la ce i-a povestit că trebuie sa facă, i-a fost rușine să îmi spună și mie ce i-au povestit aia, de aceea va întreb pe voi

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Videochatul e pornografie digitala la comanda

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Le pune să joace o scenă obscenă, care să excite bărbații, cât mai goală, ca să îi determine să stea cât mai multe minute pe site, căci sunt taxați la minut. Un fel de prostituție online. Dacă scrii videochat pe google și cauți le vezi ce fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, ele se mas-tur-bea-za cu vibratoare, si fac ce ii spun clientul care plateste. multi barbati platesc pentru asta, mai ales in strainatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună întrebare. Nici eu nu am înțeles vreodată cum de pot da bărbații sute, chiar mi de euro unei femei care doar se dezbracă, spune cuvinte siropoase sau "sexy" și care își mângăie zonele intime. Sick.

| CatalinB11 a răspuns:

Videochat presupune faptul de a sta dezbracata in fata unei camere video pentru oameni din alte tari(si nu numai). Cei care te privesc au platit bani. In schimbul acelor bani, ei iti pot cere sa faci diverse chestii. Sa te "joci" cu jucarii sexuale, sa iti provoci placere singura si fel si fel de lucruri pe care probabil nu le credeai posibile. Anunturi tot apar deoarece nu sunt multe persoane care ar dori sa faca acest lucru. Din cate am auzit, castigurile sunt destul de mari. Ai intrebat cine ar plati pentru asa ceva, ce iti pot raspunde este ca: nu ai idee de ce poate fi in stare mintea omului. Ai grija de tine!

| Goddessss a răspuns (pentru CatalinB11):

Doamne ferește
atâta am de zis

| CatalinB11 a răspuns (pentru Goddessss):

Nu este atat de oribil precum avem noi preconceptia ca este dar, cu siguranta nu este lucru pe care sa il faca oricine.

| andaaaaaa a răspuns:

Ai fi surprins/ă să vezi câți "fraieri" plătesc pentru așa ceva, din păcate. Mai josnic de atât mi se pare ceea ce fac acele fete doar pentru niște bani.