| Swetlly122 a întrebat:

Viața mea simt că o ia razna! Am luat și eu bacul, dau la facultate cu dorința de a scăpa de acasă, de a ma vedea cu oamenii dragi mie în orașul în care o să dau și virusul asta îmi strică toate planurile. O să stau iar acasă și nu o sa mă duc la nicio facultate doar online și nici la cămin nu stau că o să fie închise offf

21 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ieri aveai 17 ani, azi ai 60-70, daca ai fata de 39 de ani si visezi sa-i dai tort si jucarii... :))
Macar de ai fii consistent in minciuni.

https://www.tpu.ro/utilizator/aamsfi/intrebari/

| Violleta2022 a răspuns:

De ce sunt nesimtita, ca ti-am demascat minciunile si te-am facut de rusine pe forum?

| Celcestietot a răspuns:

Pai, de ce sa scapi, iti facea ceva nasol acasa, sufereai?

| Ineys a răspuns:

Mnezaii lui de virus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai intampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca și tu ai luat bacul e clar laughing

| Swetlly122 explică (pentru anonim_4396):

Dc e clar? că am un IQ foarte mare. Nu ca al tău care stai sa jignești pe TPU și nu depășește temperatura de la polul nord

| anonim_4396 a răspuns (pentru Swetlly122):

Din întrebările tale reiese că ai retard mintal nu un iq foarte mare ești un caz pierdut mai dai dovadă și de prostie daca aveai iq mare se vedea in întrebările tale da nu se vede așa că sorry ești praf și un caz pierdut băieții ăia care vb cu tine te folosesc că tu pe lângă ce ești proasta mai și semnalizezi cică iq foarte mare cazi în derizoriu cu astfel de afirmații mai bine te abtineai.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, a fost foarte simplu anul acesta, trebuia doar sa te prezinti ca sa il iei laughing. Auzisem de un tip care citise in ziua de dinaintea examenului si l-a luat, a fost apa de ploaie BAC-ul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Ea are nevoie de scoala vieții ii lipsește cu desăvârșire probabil și din cauza părinților cine știe cum se comporta cu ea de vrea sa scape cu orice preț. Pai depinde unii pot învăța foarte repede într-un timp relativ scurt alții nu pot oricât ar vrea da e posibil sa fie mai ușor nu știu dacă l-a luat și sweetly îți cam dai seama. Deci sweetly are un iq foarte mare e bine de reținut avem oameni grei pe TPU reprezintă o reală amenințare această fata laughing
Pai e cool daca e chiar așa cum zici tu

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi interesant sa ne spuna si noua daca ii fac ceva rau parintiihee hee. Ala nu a fost BAC, ci POMANA, doar sa ai bunul simt sa te duci ca sa il iei laughing. M-am uitat si eu asa in mare pe subiectele de la romana, cel putin, si au fost ez pez. Aici sunt talente ascunse, shhhh, nu le mai dezvalui tu, ca ne fura mina de aur laughing!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu spune, are probleme serioase.
Eu as ajutao daca aș putea da nu spune nimic. mă și mir cum de mi o răspuns.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine stie cum sta treaba (:

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Sau o fi din cauză că are iq foarte mare nu vrea sa se lase cunoscuta? happy

Hihi

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Hehe, lucreaza doar din umbra la capacitate maxima laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Beware guys the descend' of valiant Thor is here

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce facultate voiai sa mergi? poti sa vii la mine la Bucuresti in caz ca se redeschid

Răspuns utilizator avertizat
| Flavianadx a răspuns:

Stai chill facultatea e lunga. Daca o sa iti placa asa mult, repeti un an, chiar doi si asa compensezi ce pierzi din cauza virusului.

| Anays5 a răspuns:

De ce vrei sa pleci de-acasă, ai probleme cu părinții?