| DaniellaATha a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Imi place de un baiat, mult. El e cu o clasa mai mare decat mine.
Am vorbit intr-o vreme, cand practicam amandoi acelasi sport, dar acum nu mai vorbim deloc. Sau foarte rar, anul acesta nu am vorbit mai mult de 3 ori. Suntem la aceeasi scoala si in pauza ne ignoram reciproc. Adica as vrea sa vorbesc ceva cu el, dar nu stiu ce, cum sa ii spun ca il plac? Va rog, help me!

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Daca el te ignora, desi in trecut ati vorbit, inseamna ca el nu este pregatit pentru o relatie sau poate nu-l interesezi.

1 răspuns: