| biscuiteletau a întrebat:

Am nevoie de ceva ajutor!:-s Imi place de un baiat de la scoala de la clasa a8a B iar eu sunt a6a A. Invatam pe acelasi etaj doar ca in capete diferite ale coridorului si in rest sunt numai clase primare.ma rog asta nu prea conteaza. Mie imi place de el cam de prin octombrie iar la halloween a fost si el si m. a observat big grin si sambata seara am vorbit cu el prin statusuri si a fost foarte dulce. dar problema e ca el este cam cel mai frumos baiat din scoala si toate fetele sunt in limba dupa el si da nu e niciodata singur(adica sunt prietenii pe langa el tot timpul) si nu am curaj sa vorbesc cu el decat daca suntem singuri. Si am mai vorbit acum cateva zile cu el pe mess si am incercat sa-i spun ca nu sunt chiar moarta dupa el si ca pot sa vorbesc nu numai cu " Buna.love struck" si la sfarsit neam cam certat dar a doua zi i-a spus unei prietene comune sa ii dau "Buzz!" si mia aratat si convorbirea dar nu am mai vrut. Ajutati.ma cam ce ar trebui sa fac sa vorbesc cu el singuri si fata. n fata ca nu stiu dar e nasol sa stii ca e reciproc da sa nu faci nimic si + de asta o incurccu toate admiratoarele lui.asta mi s-a intamplat dupa ce am vorbit prima data cu el. Si nu stiu dar nu am nici numarul lui de telefon si as vrea sa ne intalnim odata in parcul de langa scoala dar nu vreau sa-i spun. Si da il plac dar nu sunt innebunita dupa el dar la scoala nu pot sa fac nimic ca toate fetele sunt acum cu ochii pe mine ca sunt in avantaj fata de ele si ca am mai multe sanse.big grin.sadhelp va rooog frumoss:*

Răspuns Câştigător
| anonimgirl_9229 a răspuns:

Baga-l in seama pe mess si spune-i ca vrei sa vorbiti, fa tu primul pas daca el nu are curajul dati-va o intalnire si dale peste nas tuturor fetelor, fi mandra de tine ca te place si fale geloase, fi reabig grin in avantajul tau logic.atunci cand i-a spus prietenei tale sa ii dai buzz trebuia sa ii dai, sigur te place si el deci ce mai astepti?

6 răspunsuri:
| SuntUnCartof a răspuns:

E Stefan?smug

| biscuiteletau explică (pentru SuntUnCartof):

Mda...

| biscuiteletau explică (pentru SuntUnCartof):

Mrg.acum nu prea imi mai place de el. Cn esti? Esti in clasa cu el?batting eyelashes

| SuntUnCartof a răspuns (pentru biscuiteletau):

Secret ~~~ nu XD ai vrea tu tongue

| biscuiteletau explică (pentru SuntUnCartof):

Frate.chiar toti stiu ca ii place de el.at wits' endlaughing))

| SuntUnCartof a răspuns (pentru biscuiteletau):

Sa stii ca iti apare si fb XD
de unde crezi ca mi-am dat seama?