| AndreuTsa_8488 a întrebat:

Heii, Azi m-am intalnit cu fostul meu iubit, practic ma ignorat, imi e foarte dor de el, plang seara si dimineata nu ma pot din plans, acum cateva ore, am fost intr-un parc, am vazut o gramada de perechi care se sarutau, si am inceput sa plang, [eram cu nst fete] imi e foarte dor de el, dar el, nu mai da asa mare importanta, imi e foarte dor de el, nu pot sa-i spun pe fata, ce sa fac? [ categoria de dragoste si sex nu-mi mai apare]

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Îmi pare rău că suferi atâta. În unele relaţii ca acestea ar fi bine să nu te complici deloc! Dacă şi el simţea acelaşi lucru pentru tine ar fi venit să te caute dar se pare că nu îi pasă de aceea te şi ignoră. Ar fi bine să îl uiţi, găseşte pe altcineva care să te merite cu adevărat, cineva căruia să îi pese de tine şi de părerile tale şi de ce ţi se întâmplă.

2 răspunsuri:
| Kristtine a răspuns:

Am înţeles problema ta. Ai putea încerca ca atunci când îl vezi pe stradă să îl saluţi şi să îl întrebi dacă poate să vorbească cu tine. Propune-i să vă întâlniţi într-un loc frumos, să vă plimbaţi. spune-i că ţi-a fost dor să comunicaţi apoi zâmbeşte-i uşor.batting eyelashes (Sigur o să-şi dea seama că mai ţii la el) apoi faci ce crezi tu că-i mai bine.

| Stefania96dfg a răspuns:

Imi pare sincer rau pentru tine, dar crdema stiu perfect ce simti! Pai sincera sa fiu la mine nu a mai avut nici un alt drum decat sa ma duc in fata! Chiar daca il mai iubesti, nu stiu ce ai putea sa faci! Egreu sa ii vezi pe altii fericiti iar tu aproape sa mori sufocandu-te in lacrimi si servetele! Iesi din aceasta monotonie, fugii cu prieteniii, zambeste,! Stiu ca e greu sa il uiti dar daca plangi dupa el,... nu rezolvi nimic daca te mai si ignora! "Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele! Incearca! Pt tine!