| utakatanejifan a întrebat:

Heii! Îmi place de un băiat mai mare ca mine cu 3 ani. Suntem din aceeași scoala, dar nu am vorbit niciodată. Într-un timp ne privem mereu când ne întâlneam pe hol, dar deodată el trecea indiferent asa ca nici eu nu îl mai privem direct, decât atunci când trecea. Chestia e ca a început sa se uite din nou la mine. Uneori pe furis ( mi.au spus prietenele ca l.au vazut) si uneori direct împreună cu prietenul lui... Care e treaba? Ma place sau doar se joaca?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E probabil sa teplaca dar sa fie la fel de timid ca tine si sa nu aiba curajul sa te abordeze. Daca esti mai indrazneata ai putea sa-l scrii tu pe Facebook sua chiar sa-l abordezi cumva in realitate.

| R0R0 a răspuns:

Daca nu il intrebi, nu ai cum să afli.

| vlad8249 a răspuns:

Baietii sunt la fel de speriati sa vorbeasca ca fetele la fel ca fetele cand vorbesc cu baietii. Crezi sau nu, baiatului aluia s-ar putea sa-i placa de tine. Vorbeste cu el, si daca chiar nu-i place de tine, atunci asta e straight face Cum spun englezii "There are other fish in the sea"