| Gamerul10002774 a întrebat:

Deci, mi-am făcut acest cont numai ca să cer o părere. De ceva timp a început să-mi placă destul de mult de o fată care merge la aceeași școală ca și mine, până acum, nu prea m-au interesat fetele adică nu mi-a plăcut in special de nimeni astfel nu mereu când eram în jurul ei mă emoționam și încercam să par relaxat.Nu am vrut să știe că o plac deoarece abia dacă am vorbit două cuvinte într-o excursie,deci nici nu prea credeam că mă știe, ne întâlneam mai mult la chioșcul școlii sau când trecea pe lângă clasa mea și invers. într-o zi mi-a trimis o cerere de prietenie pe Facebook și nu am știut ce să fac, așa că nu i-am acceptat-o ca să nu creadă că o plac.Nu știu dacă am procedat bine sau nu sau de ce mi-a trimis cerere, oricum nu o să ne întâlnim doar când începe școala. Vreau păreri să știu cum să procedez în jurul ei și dacă m-am comportat greșit până acum.

4 răspunsuri:
| BlyeeetAK47 a răspuns:

Daca o fata iti da friend request sansele ca sa te placa sunt de 2, 5%.

| TheLifeIsGood a răspuns:

Deci, doar prin acceptarea unei cereri de prietenie pe Facebook nu ii dai de inteles ca o placi, asa ca, keep calm

| Kathrinex a răspuns:

Cea mai mare prostie e că n-ai acceptat cererea laughing nu de aici o să deducă că o placi.

| popescucarmen43 a răspuns:

Invit-o la un suc sa discutati doar ca prieteni, daca vezi ca vrea mai mult ii poti spune co placi happy