| FyZz a întrebat:

Heii TPU. Acum 2, 3 luni am fost cu o fata. Ne-am desp... si am devenit dusmani. Ne injuram toate astea. Eu as vrea sa ne impacam(ca amici). Dar nu stiu cum sa-i zic. Ma tot bate gandul asta. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

laughingAti fost impreuna si acum va injurati? Ce relatie...
Poti sa te impaci cu ea incepand sa te porti frumos.Sa nu o mai injuri, sa vorbesti frumos cu ea, sa o faci sa se indragosteasca din nou.Doar ca veti ramane amici.Ii va trece dragostea dupa un timp, si veti fi amici.

3 răspunsuri:
| Tzutzy09 a răspuns:

Pai de obicei daca va certati si inca mai tineti unul la celalat cam asa se intampla(injuraturi si jigniri), spune-i si vezi ce zice

| Eleenaa a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa faci ceva iesit din comun. Pur si simplu ii zici ca ai vrea sa o dai la pace cu ea si sa deveniti amici!

| monyk94 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa incetezi cu injuraturile la adresa ei daca vrei sa vorbesti normal cu ea. Exista doua posibilitati. Ori incetezi sa vorbesti urat cu ea, si inceteaza si ea, si totul o sa fie normal, ori incetezi sa o injuri si ea o sa te injure in continuare..pentru ca sa stii ca ai ranit-owinking Dar sa nu indraznesti sa o mai injuri! Chiar daca v-ati despartit, niciunul din voi nu merita asta. Si din moment ce vrei sa va impacati, asta inseamanc a nu o urastiwinking