| InLove_1054 a întrebat:

Am nevoie de un sfat. cat se poate de urgent. am sau mai bine spus am avut o relatie de 7 luni cu un baiat super ne intelegeam super bine pana cand intr. o perioada am inceput sa ne certam continuu. Acum 2 seri ne.am desp. inca il mai iubesc si eram disperata dar in acelasti timp si nervoasa. Asta seara mi. a zis pe mes sa ne impacam. i.am zis intai ca nu pot si din una in alta am inceput sa ne injuram. I don't want to see El a vbit ff urat. Au trecut cateva ore si m. a sunat cu o voce calma sa ma intrebe daca il iert si o luam de la capat. i.am zis ca inca nu pot sa zic nimic.
Ce sa fac. pe de o parte nu m.as mai impaca cu el pentru ce a facut [mentionez ca el a vrut atunci sa ne desp] si pe de o alta parte inca il mai iubesc. si l-as ierta. mai greu. dupa ceva timp. dar as reface.
Dar nu stiu, chiar nu stiu ce sa fac. cum e mai bine?
Da. ti si mie va rog un sfaat. sunt disperataa!
Va multumesc. Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| BoboMC a răspuns:

Hey...
Parerea mea este ca daca el a inceput sa te injure nu mai are rost sa te uiti in spate. Lumea e plina de tipi de genul. Lasa-l uitarii, ai prieteni/e. Iesi afara cu ei distreazate si uita-l. Stiu cum e sa pui capat unei relatii de 7 luni, dar daca tu ca fata esti jignita de iubirea ta atunci nu mai vad care ar fi rostul ca tu sa ti la el.
Sfatul meu este sa il uiti. "Balta are foarte mult peste"winking

1 răspuns: