| claustrofob a întrebat:

Ce faceţi în momentele în care simţiţi că nu mai puteţi face faţă anumitor situaţii? Cum treceţi peste momentele în care sunteţi mai trişti ca să zic aşa? happy

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Pai depinde acum si de situatie!
In primul rand meditez in profunzime problema sa gasesc un raspuns plauzibil pentru motivul care s-a ajuns la o stare mai delicata.
Apoi incerc sa gasesc o rezolvare...
Daca stai sa le pui cap la cap, toate au o rezolvare, e ca un mic joc de puzzle, trebuie sa gasesti piesa lipsa ca jocul sa fie complet.
In viata ai si suisuri si coborasuri, dar trebuie sa te mai lupti si cu ploaia sa vezi curcubelulhappy

8 răspunsuri:
| ღBrunette a răspuns:

Găsesc o soluţie pentru acea situaţie. Dacă nu pot găsi singură, cer sfaturi de la persoanele la care ţin. Atunci când sunt tristă prefer să scriu, să pictez sau să mă descarc în faţa cuiva, să spun tot ce am pe suflet. Mă simt mult mai bine după aceea...

| Liviucu a răspuns (pentru ღBrunette):

Sper să ajung să fiu doar eu acea persoană de care ai atâta nevoie... Dar asta pe viitor.
Te iubesc enorm de mult, viaţa mea! >big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Hash001 a răspuns:

Mananc

| OOOLEOOO a răspuns:

Astept. Cu rabdare ai succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă descarc prin plâns sau vorbesc cu prietenii si ei ma înveselesc, şi câteodata pot să trec uşor peste situaţiile astea.

| Psychic a răspuns:

Poate te mai ajuta filmulete comice, bancuri, si mai ia la misto si unele aspecte ale vietii(haz de necaz se spune)

| DanielXXL a răspuns:

Iesi cu prietenii inveselestete