| AirWick a întrebat:

Hello... e simpla intrebarea mea:se merita o relatie la distanta?

Răspuns Câştigător
| cosmina05 a răspuns:

Depinde de ceea ce vreti.relatia mea se mentine si e la distanta.ne vedem in fiecare luna si urmeaza sa ne casatorim.si e la 600 de km de mine.acum daca va doriti cu adevarat si sunteti seriosi se poate

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La distanță?
Oare de ce îi spune la distanță?
O relație trebuie să fie apropiată!
Pa, pa.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Sincer nu, chiar nu se merita, ochii care nu se vad se uita, o stiu din propria experientastraight face

| daηă a răspuns:

Nu

| Sinedd a răspuns:

Fiecare are parerea lui in acest caz, pentru mine nu...nu are rost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ambii parteneri sunt siguri pe ce vor si chiar se iubesc, se merita. Daca unul dintre ei nu este atat de hotarat, nu are rost...happy

| marioxxl11_5374 a răspuns:

Depinde de relatie. ca sa ti se rasp la intrebare ar trebui sa dai detalii despre aceasta relatie

| feelsogood a răspuns:

Nu se merita deoarece: nu te intelnesti cu persoana respectiva, nu sti ce face persona respectiva aproape niciodata ea poate sa-ti zica ceva si sa fie cu totul altfel dar daca iubesti si ai incredere secces.

| AirWick explică:

Eu facultate, ea liceu, 1 an impreunathinking

diferenta de 200 km aproxthinking