| anonim_4396 a întrebat:

Hellou! Ce părere aveți despre un bărbat care vrea relație la distanță? Credeți că are pe altcineva?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Un om ce vrea o relatie la distanta, vrea mai degrabă un confident sau prieten cu, care sa schimbe o vorba când ii e greu sau are nevoie.Nu vrea o relatie propriu zisa.
Aici poate interveni și ce ai spus tu, sau pur și simplu nu are nevoie de o iubita.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vrea un angajament serios.

| dullcat a răspuns:

Buna.E cam dificil de spus.Nu ai oferit un context, daca relatia e abia la inceput sau e stabila, cat ar dura aceasta relatie la distanta, etc.Cel mai intelept ar fi sa il intrebi direct pe subsemnatul, deoarece daca stai sa interpretezi doar pierzi timpul.