| anonim_4396 a întrebat:

HEy am si eu o problema! Prietenul de cu care vb de 1 an jumate si cu care am fost pentru prima data si si el la fel(avem 19.20 ani) imi tot spune ca oricum ne vom desparti pentru ca vrea sa faca diferenta intre relati intre fete neavand pe alta numai pe mine.eu il iubesc f mult el se comporta frumos cu mine si il vad ca ma iubeste doar ca daca discutam ceva el insista sa-mi spuna ca oricum ne vom desparti candva.eu am 20 de ani intotdeauna mi-am propus sa imi fac o relatie de vitor la varsta asta nu stiu ce as putea face ma gandesc sa rup relatia cu el pentru ca oricum zice ca isi va dori pe alta in vitor pentru ca prima relatie nu dureaza si n-ai cum sa ramai cu prima.mentionez se poarta f frumos nu ma mintit niciodata vb frumos e deosebit. dar cand imi spune asa ceva ma simt k o carpa cu care sterge acum pe jos iar pe vitor va vrea una noua...ma gandesc ca poate doar zice si ca nu are el de unde sa stie ce va fi. dar ma gandesc si ca asa va fiworried. Voi daca ati iubi o persoana f mult si ea la randu ei var iubi si sar purta frumos doar var zice asa ceva ce ati face. dorind ca voi sa fiiti cu ea pana la sfarsit iar persoana de langa sa zica ca va veti desparti ca e inposibil sa fiti impreuna pe veci si ca nu am cum sa ii schimbi ideea

Răspuns Câştigător
| Betterfly a răspuns:

Ii e frica s'ar putea sa va intelegi atat de bine incat tu sa ramai singura fata din viata lui.baietii au o problema cu numarulwinking

4 răspunsuri:
| angel09 a răspuns:

Ar trebui sa ii dai liber pentru ca daca trece timpul o sa te afunzi mai tare in relatia asta iar cand ti-o fi lumea mai draga pe el il apuca experimentatul.Vezi cum se va comporta dupa ce va despartiti...lasa-l un timp sa se maturizeze.bafta!

| Betterfly a răspuns:

Cristinutza.baiatului astuia ii e frica happy si mai cred ca cineva (cine oare daca nu mami) i'a bagat tot felul de prostii in cap straight face daca e sa va despartiti...o sa va despartiti, daca nu...nu. Nimeni nu poate aprecia puterea dragostei.nici macar el insusi.

sugestie off-topic... ortografia happy

| Cristinutzzzza a răspuns (pentru Betterfly):

Ii e frica de ce?

| Betterfly a răspuns (pentru Cristinutzzzza):

Ii e frica s'ar putea sa va intelegi atat de bine incat tu sa ramai singura fata din viata lui.baietii au o problema cu numarulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuza-ma ca-ti zic, dar...e un mare bou! Cum sa zica asa ceva? Ori e prea prost, ori e prea plin de el.Si tu la replica asta "inteligenta" pe care ti-o spune el ar trebui sa-i spui:"bine ma fraiere! Pai eu iti spun aici ca te iubesc si tu imi spui ca oricum ne vom desparti ca vrei tu sa experimentezi?! Hai la gara cu tine!". Pune piciorul in prag, fa tu primul pas.De ce daca stii ca are de gand sa-ti dea papucii, nu i-o iei tu inainte? De ce sa suferi tu mai tare? N-are rost...deci daca esti fata desteapta, nu-l lasa sa te calce in picioare asa! Good luck!