| Armyanka a întrebat:

Hei fetelor, am nevoie de părerea voastră in legătura cu niște absorbante, momentan folosesc always, mentionez ca am un flux foarte abundent și ma tine o saptmana întreaga, cu dureri și tot tacâmul laughing ..as dori păreri de la fete cu un flux abundent, ce absorbante folosiți? Eu as încerca Bella, dar nu știu ce sa zic. voi care ziceți ca absorb cel mai bine?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am trecut la libresse și bella și sunt mult mai mulțumită decât de always, mai ales de la libresse cele de noapte sunt muult mai mari decât cele de la always și nu mai ai nicio grijă... în plus sunt mult mai finuțe, se simt chiar plăcut spre deosebire de plasticu ăla iritant...

| Catrice a răspuns:

Daca găsești, always nr 4. Sau libresse extra/big night sau ceva de genul, sunt si mai groase.

| Dana2103 a răspuns:

Poti merge la ginecolog sa-ti dea anticonceptionale