| dydy_6469 a întrebat:

Hey imi puteti spune niste idei bune de a te distra in vara asta cu prietenii? Funda!winking

Răspuns Câştigător
| Anonimus905 a răspuns:

Mergi pe un deal sau ceva mai pustiu cu multe sticle pline cu apa si cu gaura in dop, sau cu pisoale cu apa si incepeti sa va stropitu pe vieti, o stropitura=minus o viata. Ultimul ramas castiga.
P.S.:Acest joc poate fi jucat doar daca este cald afara.

5 răspunsuri:
| sherlock a răspuns:

Sa reusesti sa te strecori in laboratorul fratelui (Dexter), acolo vezi distractie!

| asddsafdcfgt a răspuns:

Fa nebunii! Iesi cu iei in oras, la plaja, la cinema, la restaurant. Cred ca nu cu mine trebuie sa discuti, vorbeste cu prietenii tai si stabiliti.

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Wow ai multe locuri tari in tara cat si in strainatate!

| JohnnyBi a răspuns:

Oo daaaaa, strand, water parca, la mareee, la muntee, sighisoara medieval fest, paintball, ATV, gratare, pescuit (de forma, ca de prins ciuciu smug), iesit la iarba verde cu o minge, niste palete de batminton sau tenis, tir cu arcul, bataie cu pistoale cu apa (sau cu sticla.ideea e sa te uzi). mai vrei idei? mai am =)

| Meli34 a răspuns:

Daca vreti sa va jucati in aer liber, puteti juca CE-AI MANCAT ASEARA, FLORI FETE SAU BAIETI, STICLUTA CU OTRAVA, ASCUNSA, PRINSA. daca nu vreti sa va jucati in aer liber puteti juca fripta telefonul fara fir, portocalele, iar daca vreti sa va distrati, bateti-va cu perne, dati pedepse, ce vca vine in cap! distractie placuta! Fundita?