| crissu2314 a întrebat:

Hey...in curand va fi ziua iubitului meu si nu prea am idee ce anume saii cumpar tin sa mentionez ca implineste 18 ani, voi ce ma sfatuiti
Ofer funda big grin

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti opta pentru un ceas de mana dragut si elegant, o bratara sau un lantisor cu initiala lui sau cu un medalion in forma de cruciulita sau inimioara din argint, ceva de imbracat(fular, tricou, pulover, camasa, cravata), o carte buna, din genul lui preferat, pe a carei prima pagina sa-i scrii o dedicatie din suflet cu ocazia majoratului lui, un DVD cu un film de dragoste pe care sa-l vedeti o data impreuna, o colectie de CD-uri cu muzica preferata, un DVD cu un joc vidoe recent aparut daca il apsioneaza domeniul, o iconita imbracata in argint cu Maica Domnului sua cu sfantul al carui nume il poarta el daca e credincios, un stilou cu penita de aur, un album fotot cu poZELE VOASTRE DE CAND SUNTETI IMPREUNA, O POZA CU VOI DOI IN RAMA, o felicitare facuta manual de tine, o sticla de sampanie, o cutie de bomboane de ciocolata in forma de inimioara, sa-i pregatesti o cina romantica sua prajitura lui preferata sau sa-i comanzi un tort pe care sa-i scrie: "La multi ani, angrynumele lui)! Te iubesc!@".La multi ani iubitului tau si petrcere placuta de majoratul lui!

4 răspunsuri:
| lo a răspuns:

Parfumuri,haine,set de barbierit. Daca dispui de bani:bijuterii,aparat foto,telefon,rama electronica,daca ii plac jocurile de pc, play, x-box. aparat de ras, Un set de curea cu portofel, etc.Acum tu il cunoti cel mai bine si sti ce necesitati si preferinte are.Succes! Sper sa ii iei cel mai frumos cadou dintre toti!

| Against a răspuns:

Hei, pai poti sa te gandesti la haine ori accesorii pentru el, sau ceva parfum, dar aici trebuie sa ii cunosti foarte bine gusturile. Daca avei ceva timp impreuna poti sa alegi ceva personalizat, un album micut cu voi, un tricou, ori alte lucruri dragute personalizate. happy

| edizamfir a răspuns:

Sa nu ii iei nimic
simplul fapt ca esti acolo este cel mai frumos cadou petru el big grin

| iona19 a răspuns:

Hey eu zic sa ii cumperi un lantisor finut cu numele lui sau bratara daca poarta, poate te ajuta ideea meahappy