| mgtow a întrebat:

Tot eu ma aflu cu inca o intrebare in plus, criza asta ma omoara dar viata merge inainte... Sa presupunem ca va aflati intro relatie buna si dupa x ani doriti sa va casatoriti cu barbatul cu care v-ati inteles anii precedenti si ati impartit bucuriile, etc. cu el. Dansul va spune deodata ca nu mai vrea sa continue in prag de a se desfasura nunta vine cand mireasa se pregateste cu neamurile acolo si zice gata eu plec nu mai vreau nevasta, m-am razgandit cum ati proceda fetelor?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ar fi un balamuc general, Doamne ferește!
Pa, pa.

| mihai69 a răspuns:

OK - du-te, mai bine acum decât după; da' plătești ce s-a cheltuit pe pregătiri.

| Felys a răspuns:

Se despart altii cu copii, dupa zeci de ani de casnicie, ce te mai miri de al tau care brusc a realizat ca prefera sa fie burlac

| AtateaConditii a răspuns:

Cred ca as incepe sa rad dar cu plansete, as fii bucuroasa dar tristalaughing oricum ar fi ciudat rau.

| ElenaSA a răspuns:

Neplacut eveniment. Eu stiu pe cineva care chiar a patit asta si s-a ales cu neincredere in barbati si refuzul de a se marita. Pana la urma daca barbatul a avut o astfel de reactie bine ca evenimentul nu a mai avut loc, chiar daca pregatirile erau in toi.

| Vi003 a răspuns:

Ai patit-o?
Fiecare cu viata lui, cu alegerile lui, dragoste cu forta nu se face si o casnicie inceputa cu stangul, e sortita esecului. Poate ca e mai bine asa, ca nu s-a continuat un cosmar numit "lehamite". Ai grija de tine si de alegerile pe care le faci! Sa nu ranim prea multa lume in urma noastra, ca dupa o vreme, platim cu varf si indesat toate aceste nebunii ale tineretii.