| Bogdan4688 a întrebat:

Hey, stiu ca este cam "ciudat" ca un baiat sa intrebe asa ceva dar am si eu o "confuzie". Este o fata in clasa alaturata la scoala si mereu noi ne mai intalnim pe hol si mie imi place de ea dar CRED ca si ei ii place de mine pentru ca ma ia inbrate cateodata si cateodata mai da cu pumnu laughing si ei ii place(ca un frate il place) de pretenu meu si lui i-am spus ca o plac pentru ca mereu ma faceam rosu la fata cand ma lua inbrate si eu nu stiu ce sa mai cred straight face Daca ma place si ea sau nu? Bine eu o mai apar( il rup pe ala) de un coleg care o bate :@ si ea nu stie ca o plac.Deci cine ar trebui sa faca primul pas, ea ma place sau ce ar trebui sa fac sa aflu daca ma place? Funda+vot

7 răspunsuri:
| JulyStorm a răspuns:

Data viitoare intorce-i imbratisarea. Tine-o strans si nu-i mai da drumul pana nu iti cere ea. Si daca te inrosesti, nu-i bai. Baga-ti fata in parul ei, sa nu te vada.winking

| criiele a răspuns:

Pai da dovada de curaj si intreab-o in particular daca te place zi-i direct vorbeste serios si daca da cere-i combinatia

| BoGdy1RoBy a răspuns:

Daca esti timid...laughing o sa fie mai greut un pic... Dar ar trebui sa o intrebi daca te place si apoi sa faci primul pas inainte ca altcineva sa tio ia si apoi sa ai inima distrusa si sa mori de nervi X-( happy asta ti-as recomanda eu. funda? O sa vezi ca va functiona si o sa fii fericittongue

| Bogdan4688 explică (pentru BoGdy1RoBy):

Si daca ma refuza? sad

| BoGdy1RoBy a răspuns (pentru Bogdan4688):

Daca te ducI SI TU IMBRACAT PARFUMAT....si cu freza de aia smechera:X nu are cumhappy

| Bogdan4688 explică (pentru BoGdy1RoBy):

Chiar sunt asa demult timp.Alte idei?

| BoGdy1RoBy a răspuns (pentru Bogdan4688):

Pai fai pe plac. daca de exemplu ii plac baietii amuzantii invata si tu niste glume sau fa-o sa rada usor prin prosteala dar nu te prostii pana ajungi sa fi prost si copil micutwinking 0>3 acum ce mai spui?