| Elinnor a întrebat:

Hey!?! Sunt fata si intrebarea este urmatoarea: de ce ma excit tare cand jetul de apa atinge sau intra in vagin?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca se atinge clitorisul care are mii de terminati nervoase ceea ce face ca in creier sa se elibereze dopamina, serotina, vaginul e plin cu terminati nervoase care emit placere, vaginul e foarte complex, apa calda face ca placerea sa fie mare pai cand intra in vaginul este stimulat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întreabă aici, te ajută sigur https://www.tpu.ro/utilizator/abwfuw