| Elenamiki a întrebat:

big grin ziceti-mi si mie cum pot sa o conving pe mama sa ma lase sa dorm la o amica de-a mea i-am spus pana acu ca cica invatam dar nu mai merge ce sa ii mai zic. va rogg ajutati-ma e urgent puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Nicoleta1621 a răspuns:

Buna! dar ce varsta ai? spune-i mamei tale ca vrei sa dormi la amica ta sa mai povestit sa va jucati ceva.ca acasa te plictisesti.sau spune-i ca aveti de facut un proiect ca sa-l prezinti acum la inceputul scoli.bafta,

| lauralovefashion a răspuns:

Spune-i ca sunteti apropiate(tu si amica ta), ca vreti sa petreceti mai mult timp impreuna si ca vreti sa profitati de anii adolescentei. Sper ca te-am ajutat! Succes!

| Sârma a răspuns:

Ca e singura acasa si ii este urat. Sau ceva de genu. Am trecut si eu prin asa ceva dar nu prea a mers de fiecare data! Oricum sper sa o convingi pana la urma