| BiancaAndreeaa a întrebat:

Dau funda:* Vreau sa iau lecții de canto de la anul dar nu știu dacă părinții mei vor fi de acord. Cum as putea sa i conving sa ma lase. Chiar imi place sa cant, pentru mine muzica e o pasiune. Am facut 5 ani de pian inainte. Sper sa ma ajutati:**

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Spune-le exact ceea ce ne-ai spus si noua.Incearca sa fii mai grijulie, mai casnica, mai ascultatoare.
Spune-le cat de mult iti place, sa incerci totusi, apoi o sa vezi daca o sa-ti placa sau nu.