| Pyanissta_Alexandra_1996 a întrebat:

Am facut pian de cand ma stiu, de la 4 ani. Tata mereu a fost impotriva, iar mama mereu m-a sustinut. Dar acum parca nu imi mai place asa de mult pianul si muzica clasica. Parca imi place muzica moderna si scrisul. Parintii mei au fost socati sa vada asta. Sunt la un colegiu de muzica si daca m-as muta mi as pierde toti prietenii, ceea ce nu vreau.Toti cand ma vad zic ca eu cant cu pasiune, poate asa e, dar eu de ce nu mai simt asta? Ce se intampla cu mine? Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Poti canta la pian si muzica moderna, la pian nu se canta doar un fel de muzica!

| xEl3ctr0 a răspuns:

Eu zic sa faci ceea ce iti place.In locul tau as alege pianul. Si mie mi-ar placea sa cant la pian. Poate ar trebui sa iei o pauza de la cantat