| BalacuFlorin a întrebat:

Imi afecteaza masturbarea cresterea in masa musculara ma refer la ejaculare, mai exact la eliminarea testosteronului...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unicul lucru care ti-l afecteaza e atunci cand vrei sa faci sex cu o tipa nu simti satisfactie in actul sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ***. asta-i farsa. stai linistit. fa laba in continuare. funda

| Marwell a răspuns:

Da, iti afecteaza, fiindca consumi multa energie sa te refaci(kcal)in loc sa le folosesti in constructia corpului