| Caraenachi_Catalina_1999 a întrebat:

Ieri m-am despartit de prietenul meu iar azi l-am vazut sarutandu-se cu alte fata ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

Sa mergi mai departe cu capul sus. In viata o sa intalnesti si persoane care te vor face sa suferi. Tu trebuie sa gasesti putere de a merge tot inainte si sa selectezi oamenii care sa te pretuiasca pe tine ca persoana.
Succes! happy

| Caraenachi_Catalina_1999 explică (pentru blueheart):

Dar daca i-as raspunde cu acceasi moneda?

| blueheart a răspuns (pentru Caraenachi_Catalina_1999):

Si-ar da seama ca iti pasa foarte mult. Plus ca nu trebuie sa te joci cu sentimentele celorlati. Daca vrei sa fii fericita uita-l si fii pregatita pentru cel care te va iubi asa cum meriti.

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te-ai despartit de el si e liber sa faca ce vrea si cu cine vrea, se vede ca nu a suferit dupa despartirea de tine daca dupa nici o zi se saruta cu alta

| darrio2007 a răspuns:

Daca te-ai despartit de el este liber, din partea ta, sa faca ce vrea.Fa-ti si tu un alt prieten.

| iurii75 a răspuns:

Bucurăte că te-ai dezbăierat de el la timp.

| TheAce a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Trecutul e trecut. Focuseaza-te catre prezent si catre viitor. Vei vedea ca in scurt timp o sa uiti si vei gasi pe altcinevahappy.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic! inseamna ca nu a tinut la tine daca a facut asta imediat a doua zi! fruntea sus, viata merge inainte! nu te merita!

| Antonia981 a răspuns:

Pai s-a despartit de tine.N-ai ce face

| Đεмоη a răspuns:

Sa il ignori..arata-i ca nu iti pasa, pentru ca nu merita atentia ta.

| constant123inescu a răspuns:

Evita-l daca vede ca-i dai atentie sau ca iti pasaa face tot mai mult el vrea sa te faca geloasa inca te mai place